Zespół Fundacji

Dlaczego Rysy?

Rysy – z pasji do odpowiedzialnego podróżowania, odkrywania świata oraz ludzi

 Rysy historyczne – Tatry, praca organiczna, hrabia Władysław Zamoyski a sprawa polska

W 1924 roku Polska obdarowana została jednym z najwspanialszych prezentów w dziejach. Otrzymała na własność 1/3 powierzchni Tatr. Darczyńcą był hrabia Władysław Zamoyski. 

 

Rysy – szczyt i szlak, który musimy przebyć, aby osiągnąć nasz cel

Pomagamy młodym ludziom odpowiedzialnie osiągać szczyty marzeń – dajemy im narzędzia, aby mogli odpowiedzieć na zauważane przez siebie, współczesne problemy lokalne i globalne.

Poznaj nas!

Maciej Tomkowiak

Maciej Tomkowiak

Ciekawi go idea turkusowych organizacji, choć ostatecznie to on podejmuje najważniejsze decyzje i bierze za nie odpowiedzialność

Kierownik projektów, instruktor kajakarstwa, wieloletni instruktor harcerski i zuchowy, na codzień pływa kajakiem, chodzi po górach, tworzy programy edukacyjne i rozwojowe m.in. dla Fundacji Zakłady Kórnickie, Laboratorium Marzeń. Ekspert w programach m.in. Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji i Fundacji Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia.

Magda Dezor

Magda Dezor

Najlepsza graficzka w Europie

Szefowa działu kreatywnego. Projektantka graficzna, ilustratorka, UX designer, wieloletnia instruktorka harcerska. To ona tak pięknie graficznie ogarnia #cisneklate! Przez ponad 2 lata podróżowała po Polsce w kamperze Polanscapes, kręcąc film o krajobrazach naszego kraju.

Jan Minksztym

Jan Minksztym

Koordynator #cisneklate, strażnik prawa

Masz pomysł na wspólne działanie?
Napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy!

hello@fundacjarysy.pl

\

Fundacja Rysy

ul. Kwiatowa 56, 62-005 Potasze

lub

Siedziba Gminnego Przedsiębiorstwa Społecznego, ul. Leśna 8, 62-004 Czerwonak

(+48) 784 612 032

7 + 8 =